...:::Regulamin:::...


Regulamin

1. Biały Kruk to RPG z elementami fantastyki, dziejące się w czasach bliżej nie określonych jednakże podobnych do teraźniejszych

2. Blog został stworzony przez grupę ludzi, szanujcie ich pracę.  

3. Karty postaci tworzenie są zgodnie ze wzorami, pamiętajcie, że są one waszą wizytówką

4. Gra odbywa sie zarówno na czacie jak i blogu w komentarzach. Starajcie się przykładać do opisów, nie szczędźcie w opisywaniu wyglądu, mimiki, myśli i gestów

5. Cały blog funkcjonuje w oparciu o regulamin do którego autorzy muszą się zastosować

6. Zapoznajcie się dokładnie z każdym odnośnikiem na blogu

7. Nie bójcie się zgłaszać niedociągnięć czy uwag, w dziale kontakt

8. Możesz mieć dwie postacie

9. Każda karta postaci musi być zatwierdzona i administratorzy mają prawo nie zezwolić na jej publikacje 

10. Administratorzy NIE WYJAWIAJĄ kto pisze jaką postacią, nie zdradzają IP ani nie podają innych danych.

REGULAMIN
1. Postaciowanie ogólne

1.1 Szanujcie siebie nawzajem, wszelkie osobiste kłótnie i sprzeczki rozstrzygajcie na prywatnych komunikatorach. Starajcie się aby wasze problemy nie przenosiły się na grę

1.2 Zapoznajcie się uważnie z opisami na blogu

1.3 Tworząc KP pamiętajcie, że ona was reprezentuje. Starajcie się do niej przyłożyć i zachować estetykę.

1.4 Przestrzegajcie regulaminu a każde większe wykroczenie zgłaszajcie administratorom lub w dziale kontakt

1.5 Dbajcie o dobrą opinie bloga i godnie go reprezentujcie, promujcie go

1.6 W razie dłuższej nieobecności zgłaszajcie to administratora lub w dziale kontakt

Tworzenie postaci

 2.1 Twórz KP zgodnie ze wzorem

  2.2 Wybieraj arty fantastyczne lub w stylu anime. 

2.3 W KP nie musi być koniecznie zdjęcie a może być jedynie szczegółowy opis wyglądu

2.4 Wybierając nadludzi musisz wybrać zarówno wygląd zwykły jak i ten po przemianie( w wypadku danych gatunków, np. wilkołak)

2.5 Nie kradnij innym postaci, stwórz swoją

Pisanie na blogu i czacie

3.1 Szanuj innych graczy

3.2 Zachowaj estetykę, przykładaj się

3.3 Nie spamuj, nie offtopuj w nadmiarze (pamiętaj, że offtop jedynie w nawiasach)

3.4 Nie wypowiadaj się za ogół( np. na temat innych blogów czy osób)

3.5 Wszelkie wykroczenia, nieoprawne zachowanie, problemy zgłaszaj administratorom lub w dziale kontakt

3.6 Nie decyduj za innych, nie pisz czynności dotyczących nie swojej postaci w trybie dokonanym


Regulamin szkoły

4.1 Szanuj innych uczniów i opiekunów

4.2 Wykonuj polecenia opiekunów, wszelkie problemy zgłaszaj do nich

4.3 Nie niszcz mienia szkoły, zachowaj po sobie czystość

4.4 Nie wszczynaj bójek, nie powoduj awantur

4.5 Godnie reprezentuj szkołę

4.6 Uczęszczaj na obowiązkowe zajęcia, działaj aktywnie na rzecz szkoły

-Dopiska do regulaminu klasy nadludzi-

4.7 Nie ujawniaj swojej mocy przed ludźmi

4.8 Nie używaj swoich zdolności na szkodę innych

4.9 Nie posługuj się swoimi umiejętnościami w czasie zajęć nie przeznaczonych do tego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz