Regulamin
1. Biały Kruk to RPG z elementami
fantastyki, dziejące się w czasach bliżej nie określonych
jednakże podobnych do teraźniejszych
2. Blog został stworzony przez grupę
ludzi, szanujcie ich pracę.
4. Gra odbywa sie zarówno na czacie
jak i blogu w komentarzach. Starajcie się przykładać do opisów,
nie szczędźcie w opisywaniu wyglądu, mimiki, myśli i gestów
5. Cały blog funkcjonuje w oparciu o
regulamin do którego autorzy muszą się zastosować
6. Zapoznajcie się dokładnie z
każdym odnośnikiem na blogu
7. Nie bójcie się zgłaszać
niedociągnięć czy uwag, w dziale kontakt
8. Możesz
mieć dwie postacie
9. Każda
karta postaci musi być zatwierdzona i administratorzy mają prawo
nie zezwolić na jej publikacje
10. Administratorzy
NIE WYJAWIAJĄ kto pisze jaką postacią, nie zdradzają IP ani nie
podają innych danych.
REGULAMIN
1.
Postaciowanie ogólne
1.1 Szanujcie siebie
nawzajem, wszelkie osobiste kłótnie i sprzeczki rozstrzygajcie na
prywatnych komunikatorach. Starajcie się aby wasze problemy nie
przenosiły się na grę
1.2 Zapoznajcie się
uważnie z opisami na blogu
1.3 Tworząc KP
pamiętajcie, że ona was reprezentuje. Starajcie się do niej
przyłożyć i zachować estetykę.
1.4 Przestrzegajcie
regulaminu a każde większe wykroczenie zgłaszajcie
administratorom lub w dziale kontakt
1.5 Dbajcie o dobrą
opinie bloga i godnie go reprezentujcie, promujcie go
1.6 W razie dłuższej
nieobecności zgłaszajcie to administratora lub w dziale kontakt
Tworzenie postaci
2.1 Twórz KP zgodnie
ze wzorem
2.2 Wybieraj arty fantastyczne lub w stylu anime.
2.3 W
KP nie musi być koniecznie zdjęcie a może być jedynie
szczegółowy opis wyglądu
2.4 Wybierając
nadludzi musisz wybrać zarówno wygląd zwykły jak i ten po
przemianie( w wypadku danych gatunków, np. wilkołak)
2.5 Nie
kradnij innym postaci, stwórz swoją
Pisanie
na blogu i czacie
3.1 Szanuj
innych graczy
3.2 Zachowaj
estetykę, przykładaj się
3.3 Nie
spamuj, nie offtopuj w nadmiarze (pamiętaj, że offtop jedynie w
nawiasach)
3.4 Nie
wypowiadaj się za ogół( np. na temat innych blogów czy osób)
3.5 Wszelkie
wykroczenia, nieoprawne zachowanie, problemy zgłaszaj
administratorom lub w dziale kontakt
3.6 Nie
decyduj za innych, nie pisz czynności dotyczących
nie swojej postaci w trybie dokonanym
Regulamin
szkoły
4.1 Szanuj innych
uczniów i opiekunów
4.2 Wykonuj polecenia
opiekunów, wszelkie problemy zgłaszaj do nich
4.3 Nie niszcz mienia
szkoły, zachowaj po sobie czystość
4.4 Nie wszczynaj bójek,
nie powoduj awantur
4.5 Godnie reprezentuj
szkołę
4.6 Uczęszczaj na
obowiązkowe zajęcia, działaj aktywnie na rzecz szkoły
-Dopiska do regulaminu
klasy nadludzi-
4.7 Nie ujawniaj swojej
mocy przed ludźmi
4.8 Nie używaj swoich
zdolności na szkodę innych
4.9 Nie posługuj się
swoimi umiejętnościami w czasie zajęć nie przeznaczonych do
tego
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz